Неділя, 12.07.2020, 01:01
Вітаю Вас Гість | RSS

Збаразька санаторна школа-інтернат

Меню сайту
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Пошук
Соціальні мережі

Гурткова робота

Поряд з навчально-виховним процесом у школі приділяють увагу розвитку творчих та інтелектуальних здібностей учнів, залучають їх до різноманітної діяльності за інтересами.

У школі функціонують такі гуртки, клуби та секція:

Гурток: Співавтор природа.

На заняттях гуртка «Співавтор природа» вихованці вивчають навколишню природу, втілюють свої творчі задуми в композиціях живих рослин, сухоцвітів, різноманітних матеріалів, що сприяє естетичному вихованню, глибшому знайомству з творчими традиціями українського народу. Керівник гуртка розвиває творчі здібності та формує практичні навички при роботі з декоративними рослинами. Члени цього гуртка  - активні учасники  районних та обласних виставок-конкурсів «Замість ялинки –зимовий букет», «До нас іде святий Миколай», «Осінні барви»

 


Гурток: Хоровий спів.

Музичне виховання займає одне з важливих місць у формуванні всебічно розвинутої людини, духовно багатої, морально чистої і фізично досконалої. І найбільш масовим та доступним засобом залучення дітей до муз. мистецтва є хоровий спів. Він складний і різноманітний як музичний жанр, розвиває в дитині пам`ять, увагу, уяву, вміння виражати свої думки, тощо. Вихованці цього гуртка навчаються особливостям сольного та ансамблевого (дует, тріо, квартет) співу. Що року приймають участь в районних та обласних оглядах-конкурсах художньої самодіяльності.Гурток:  Рідник край.

На заняттях гуртка керівник виховує національно свідомих, духовно та фізично розвинутих громадян України,залучає вихованців до краєзнавчої діяльності, самовдосконалення, проводить екскурсії Замками Тернопільщини, та за межами області (Берестечко, Софіївка)Гурток: Поезії чиста нота.

Вихованці гуртка «Поезії чиста нота» залучаються до різних напрямків роботи зі словом. Діти поглиблено вивчають українську мову та літературу, працюють в писменицькому жанрі. Вихованці гуртка є переможцями фестивалю «Яблуневий цвіт». Має неабиякий  здобуток керівник гуртка  „Поезії чиста нота”, де започатковано добру традицію: видавництво альманаху „Весняні паростки”.Гурток: Її величність географія.

На заняттях гуртка «Її величність географія» керівник сприяє вихованню активності, самостійності, формує пізнавальні інтереси учнів, систематично поглиблює вивчення географії. Керівник гуртка враховує при складанні плану гуртка інтереси кожного учня. У процесі різноманітної за змістом і характером діяльності роботи учні опановують вміннями і навичками, які дозволяють їм проявити свою активність і інтерес. Однак, щоб зберігався інтерес до досліджуваних географічних об'єктів і явищ, керівник увесь час використовує на заняттях  елементи цікавості: проведення змагань, ігор, рішення завдань географічного характеру.

Гурток: Цікава граматика.

На заняттях гуртка «Цікава граматика» вихованці поглиблено вивчають синтаксичний розбір речення, фонетичний розбір слова, більше дізнаються про різні розділи мови (іменник, прикметник, займенник, прислівник, прийменник), морфологію. Керівник гуртка прививає любов до рідної мови, вчить пильно та свято оберігати її частоту, збагачувати і відшліфовувати її до блиску.

Гурток: Friendship.                         Гурток: Deutsch.

 
Гурткові заняття Friendship і Deutschнадзвичайно корисні для дитини, через  комунікативний аспект. Будучи сам-на-сам із керівником  дитина  має більше можливостей висловити думку, чути різних співрозмовників, оволодіває  практикою виступів на публіці, позбувається страху спілкуватися іноземною. В групі своїх однолітків дитина почуває себе набагато комфортніше.

Корисні посилання
Вхід на сайт
Ми беремо участь

Copyright MyCorp © 2020